Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Ginekologia estetyczna - na czym polega i kiedy pomaga?

Zabiegi ginekologii plastycznej skierowane są głównie do kobiet, walczących z intymnymi problemami. Leczenie nietrzymania moczu lub obkurczanie waginy pomaga pozbyć się problemów. Zabiegi oferuje się również pacjentkom, chcącym wpłynąć na kształt swoich stref intymnych.

Ginekologia plastyczna - co może nam dać

Najpopularniejszą specjalnością medycyny jest obecnie ginekologia plastyczna. Jej głównym zadaniem jest korekta warg sromowych. Zabiegi ginekologii estetycznej to nie tylko poprawa wyglądu, ale także przełamanie bariery psychicznej kobiety i zadbanie o jej samoocenę. Wykonujemy tego typu zabiegi, w trosce o zdrowie i samopoczucie pań. Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie przeprowadza między innymi laserowe leczenie inkontynencji, obkurczanie pochwy, laserowe wybielanie i zmiana zmiana wielkości warg sromowych, laserowe wybielanie odbytu.

Jaki zabieg wybrać?

Czasem po urodzeniu dziecka i w czasie przekwitania kobiety cierpią na zespół luźnych mięśni pochwy. Efektem są czasami przeróżne przypadłości, m.in.: wypadanie miednicy, nietrzymanie moczu oraz nietrzymanie kału. Tego typu schorzeń pozbędziemy się dzięki zabiegowi laserowemu. Obkurczanie pochwy laserem nie jest związane z żadnym bólem i ryzykiem, czym różni się od innych metod. Sprzyja wyższej produkcji kolagenu, skutkuje lepszym napięciem mięśni pochwy. Zabieg laserowego obkurczania pochwy jest nieinwazyjny, natychmiast wrócić można do codziennych obowiązków.

Strefy intymne narażone są na różnego rodzaju przebarwienia. Wpływ na zmiany pigmentowe ma przebywanie na solarium, okres ciąży oraz hormony. Problem może być także dziedziczny. Odpowiedzią na ten problem jest wybielanie okolic intymnych. Polega ono na naświetlaniu okolic intymnych światłem lasera. Skutkuje to rozjaśnieniem miejsc intymnych, ujędrnieniem i odmłodzeniem warg sromowych i odbytu. Tego typu zabiegi wykonywane w Vesunie w Krakowie są całkowicie bezpieczne.

Ginekologia estetyczna - zabiegi w pakietach

Do przeprowadzania zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej używa się systemu ELIS ELITE INTIMA. To przełomowa metoda nieinwazyjnego napinania oraz obkurczania okolic intymnych oraz zwiększania satysfakcji seksualnej. Zestaw 6 zabiegów obkurczania pochwy w krakowskiej klinice Vesuna kosztuje 2400 zł. Zabiegi wykonywać można również pojedynczo. Pojedynczy zabieg kosztuje od 400 złotych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami