Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Leczenie grzybicy skóry - skutecznie i bezpiecznie

Pojawianie się grzybicy skóry to ogromnie nieprzyjemny i powracający problem wielu ludzi – dzieci, kobiet oraz mężczyzn. Miejsc, gdzie można zarazić się grzybicą jest dużo. Należą do nich kąpieliska, centra fitness oraz powszechne WC. Bakterie upodobały sobie ciepłe i wilgotne miejsca. Wynika to z kłopotów z utrzymaniem czystości. Ryzyko zarażenia grzybicą zwiększa się gdy nasz organizm jest osłabiony, przeziębiony. Inne czynniki, które je potęgują to życie w ciągłym napięciu, przepracowanie, zmiany hormonalne. W momencie, kiedy problemy już się zaczęły, grzybica lubi wracać. Chcesz pozbyć się powracającego i uciążliwego problemu? Dobry wybór to laserowe leczenie grzybicy.

Leczenie grzybicy paznokci przy użyciu lasera - szczegóły

W krakowskiej Vesunie do wykonywania zabiegów leczenia grzybicy paznokci używa się polecanych laserów. Wyleczenie grzybicy paznokci to już nie jest problem. Tego typu zabieg to naświetlanie obszarów, na których uwidoczniły się zmiany. Koszt zależy od ilości zakażonych miejsc. Cena leczenia zmian skórnych rozpoczyna się od 100 złotych. Dokładny koszt zabiegu wcześniej ustala się ze specjalistą. Dla uzyskania dobrego efektu zaleca się przeprowadzić serię zabiegów. Sesje rozpoczyna się od czterech zabiegów, które przeprowadza się co tydzień. Po wykonanej serii leczenie powtarza się co trzy miesiące.

Zalety usuwania grzybicy skóry przy użyciu lasera

Laserowe usuwanie grzybicy jest stuprocentowo bezinwazyjne. Ponadto leczenie przebiega bezboleśnie i bezpiecznie, co jest jego ogromną zaletą. Usuwanie grzybicy laserem jest wysoce skuteczne. Laserowe usuwanie grzybicy ma takie plusy jak lepsza efektywność i utrzymujące się efekty. Laserowe usuwanie grzybicy nie powoduje żadnych komplikacji.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg leczenia grzybicy?

W krakowskiej klinice Vesuna do leczenia grzybicy korzysta się z innowacyjnego urządzenia FOTONA. To najskuteczniejszy aparat do wykonywania takich zabiegów. Jest on wyjątkowo dokładny. Zabieg nie jest związany z żadnym ryzykiem. Starsze lasery nie działają tak precyzyjnie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami