Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Nieoperacyjny lifting powiek

Lifting powiek przeprowadzany laserem to odmładzanie, które odbywa się nieoperacyjnie i bezpiecznie. Efektami cieszyć możemy się przez długi czas. Jest to możliwe dzięki 2 nowoczesnym laserom. Przebieg zabiegu dzieli się na odparowanie powłok naskórka, znajdujących się na powierzchni i ogrzewanie skóry, które są głęboko zlokalizowane. To działanie prowadzi do usuwania martwego naskórka i tworzenia się nowych włókien kolagenowych. By zapewnić bezpieczeństwo podczas zabiegu, specjalista przykrywa okolice oczu pacjenta specjalnym zabezpieczeniem. Poleca się, żeby powtórzyć zabieg dla uzyskania zadowalających efektów.

Na jakie efekty można liczyć?

Celem bezoperacyjnego liftingu jest ujędrnienie skóry. Dodatkowo wygładza obszar skórny w okolicy powiek. Przyczynia się także do usunięcia bruzd zwanych "kurzymi łapkami". Taki zabieg pozwala osiągnąć rezultat podobny do tego, który osiągamy poprzez chirurgię plastyczną. Efekty zabiegu widać po tygodniu od jego wykonania, jednakże zupełna przebudowa naskórka trwa nawet kilka tygodni.

Kto skorzysta na tego typu zabiegu?

Bezoperacyjny lifting powiek rekomendowany jest ludziom, którzy planują odmłodzić skórę. Zaleca się go także kobietom, które nie chcą poddawać się zabiegowi z użyciem skalpela. Tego typu pacjentów jest wiele, bo operacja grozi powikłaniami. Lifting powiek pozwoli Ci uzyskać efekt młodszego wyglądu skóry bez inwazyjnego zabiegu. Zabieg kosztuje 800zł. Można kupić też komplet zabiegów w Vesunie w Krakowie. Ograniczenia do przeprowadzenia laserowego liftingu są dokładnie takie same jak przy pozostałych zabiegach laserowych. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania, z którymi powinno się zapoznać przed podjęciem decyzji.

Czemu warto wybrać się na zabieg?

Tego typu lifting skutecznie zastępuje wszystkie metody liftingu chirurgicznego. Wynikiem zabiegu przy użyciu lasera jest zminimalizowanie bruzd. Nie ma potrzeby przechodzenia żadnej rekonwalescencji. Taki zabieg nie niesie ze sobą powikłań. Pacjent otrzymuje zabezpieczenie na okolice oczu, dzięki czemu lifting jest całkowicie bezinwazyjny.

Jeśli marzysz o tym, aby pozbyć się bruzd i ujędrnić skórę, zabieg przeprowadzany z wykorzystaniem lasera sprosta Twoim potrzebom. Ta niechirurgiczna metoda przyczyni się do tego, że odmłodniejesz. Poprawi Wygląd Twojej skóry, ale i nastrój. Jest również doskonałą opcją w przeciwieństwie do operacji. Jeśli masz pytania, porozmawiaj z naszymi specjalistami, którzy z ochotą wytłumaczą na czym polega zabieg.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami