Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Nowoczesny lifting twarzy bez skalpela - bezinwazyjny sposób na młodą skórę

Pragniesz, by Twoja skóra wyglądała lepiej, ale nie chcesz poddawać się operacji z użyciem skalpela? Poszukujesz nowoczesnych rozwiązań? Nie masz czasu na zabiegi operacyjne oraz kilkudniowy okres rekonwalescencji? W klinice Vesuna w Krakowie odnajdziesz coś dla siebie. Innowacyjny lifting twarzy pozwoli zniwelować bruzdy, poczuć się promienniej oraz polepszyć kondycję skóry.

Przebieg zabiegu

Laserowe likwidowanie zmarszczek to zabieg służący ujędrnieniu. Pozwala pozbyć się różnych zmarszczek, a także tkanki tłuszczowej. Zabieg ten jest doskonałą alternatywą dla zabiegów operacyjnych, które jakiś czas temu były jedyną opcją. Do wykonania zabiegu wykorzystywany jest laser EXILIS ELITE. Urządzenie to stosuje technologie Colagen Refill Technology, która stymuluje włókna kolagenowe. Twarz staje się bardziej naciągnięta i elastyczna, z kolei bruzdy są usunięte. Seria obejmuje około pięciu powtórzeń.

Dlaczego warto zdecydować się na lifting skóry twarzy?

Metoda ta jest w stu procentach bezoperacyjna. Zabieg jest bezbolesny. Do zabiegu nie potrzeba. Lifting skóry twarzy to doskonała metoda, żeby uzyskać rezultat gładkiej twarzy. Rezultaty zabiegu są natychmiastowo dostrzegalne. Ponadto efekty utrzymują się naprawdę bardzo długo. Koszt pojedynczego zabiegu w klinice Vesuna w Krakowie to 400 złotych.

Lifting twarzy - efekty

Laserowe likwidowanie zmarszczek przy użyciu najnowszych technologii w krakowskiej klinice Vesuna sprawia, że skóra twarzy staje się bardziej napięta. Dzięki niemu możliwy jest lifting konkretnej części twarzy. wyraźnie Cię odmłodzi. Pierwsze dostrzegalne efekty pojawiają się właściwie natychmiast. Będziesz mogła poczuć się promiennie oraz pociągająco.

Laserowy lifting twarzy - u kogo sprawdzi się zabieg?

Usuwanie zmarszczek za pomocą lasera zaleca się paniom, które zauważyły na swojej twarzy bruzdy, a pragną je zlikwidować. Dodatkowo zabieg efektywnie napina skórę twarzy. Likwidowanie zmarszczek przy pomocy lasera kieruje się do tych pacjentów, którzy nie chcą zabiegów z zastosowaniem skalpela.

Przeciwwskazania

Jeżeli chcesz zapisać się na laserowe likwidowanie zmarszczek, skonsultuj się z lekarzem. Dzięki temu uzyskasz ważne informacje. Każdy z zabiegów w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna jest wykonywany z troską o wygodę pacjentów. Laserowy lifting skóry twarzy nie może być wykonywany w czasie ciąży. Zabiegu nie mogą wykonywać też pacjentki, u których wykryto choroby sercowo-naczyniowe, gorączkę, choroby nowotworowe, otwarte rany, trądzik oraz metalowe implanty.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami