Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Czym jest zabieg zwężania pochwy?

Zwężanie okolic intymnych to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów ginekologii estetycznej. To nieustannie rozwijająca się specjalizacja medycyny estetycznej. Zabieg zwężania pochwy rekomenduje się pacjentkom, planującym skorygować wygląd miejsc intymnych. Zabieg ten jest skierowany również do pań chorujących na VSR. Dotyczy on pacjentek, które przeszły poród naturalny i kobiet po menopauzie.

Bezpieczeństwo

Zabieg laserowego obkurczania pochwy wykonywany w Vesunie w Krakowie jest całkowicie bezpieczny. Nie jest on jakimkolwiek zagrożeniem dla zdrowia. Nie wymaga on też okresu rekonwalescencji. Taki zabieg w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie jest przeprowadzany tylko i wyłącznie przez lekarzy specjalistów. Oni dostarczają paniom potrzebne wiadomości związane z zabiegiem. Procedura ta jest zupełnie nieinwazyjna.

Czy zwężanie pochwy jest skuteczne?

W wyniku obkurczania mięśni pochwy, zwiększa się produkowanie włókien kolagenowych. Efektem jest zwiększona elastyczność błony śluzowej pochwy oraz jej napięcie. Po zakończeniu laserowego zabiegu zwężenia pochwy pacjentka nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dzięki laserowemu obkurczaniu pochwy wyzbędziemy się niewygodnej dolegliwości. Wygląd okolic intymnych pozytywnie się zmienia oraz powraca satysfakcja ze stosunków seksualnych. Tak samo ważne jest to, że ma on pozytywne oddziaływanie na samopoczucie pań.

Jak przebiega zabieg zwężania pochwy?

Nieoperacyjne zabiegi uelastyczniania pochwy wykonuje się aparatem EXILIS ELLITE INTYMA. Jest on innowacyjny, ponieważ znacząco rożni się od metod chirurgicznych. Wiązały się one z niebezpieczeństwem powikłań oraz rekonwalescencją. Po zabiegu pacjentka wraca do normalnej aktywności bez czasu oczekiwania. zapłacimy około 400 złotych. Wcześniej można porozmawiać z lekarzem.

Zabieg zwężania pochwy - zalety

Mimo tego, że ginekologia estetyczna nadal jest dla niektórych tematem tabu, należy pamiętać o tym, że znakomicie rozbudowująca się dziedzina medycyny. Zabiegi te zaleca się pacjentkom, które chcą pozbyć się VRS. Kobiety widzą ulepszenie życia intymnego, a także przywrócenie pewności siebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami