Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Powiększanie piersi - popraw wygląd swojego biustu

Powiększanie piersi AQUAFILLING BODYLINE to zabieg stworzony dla kobiet, chcących poprawić swój wygląd. Jeżeli chcesz osiągnąć ładniejszy biust, a jednocześnie nie chcesz poddawać się operacji lub nie pasuje Ci długi okres rekonwalescencji, to wspaniała metoda dla Ciebie.

AQUAFILLING BODYLINE - satysfakcjonujące efekty

Metoda AQUAFILLING BODYLINE ma wiele zalet i jest mniej inwazyjna niż zabieg operacyjny. Rekonwalescencja po zabiegu trwa jedynie 24h. Potem możesz bez problemu powrócić do codziennych obowiązków ciesząc się odmienionym kształtem piersi. Maksymalne efekty są widoczne po 14 dniach od momentu wprowadzenia preparatu. To bezinwazyjny sposób powiększania piersi. Po zabiegu powiększony biust ma atrakcyjny kształt, a sama metoda jest bardzo bezpieczna. Efekty widoczne są kilka lat. Zmiana rozmiaru piersi zabiera około półtorej godziny. Preparat nie jest wyczuwalny pod skórą. Nie dostrzeżemy także zarysu obszarów, w które był wstrzyknięty.

Przebieg zabiegu AQUAFILLING BODYLINE

AQUAFILLING BODYLINE to najpopularniejszy na rynku preparat do powiększania piersi. Przy jego użyciu jesteśmy w stanie ulepszyć jędrność oraz powiększyć biust. Preparat o imponujących właściwościach ma postać żelu, składa się z kolei w 98% z soli fizjologicznej i w 2% z poliamidu. Aplikuje się go w odpowiedniej ilości w wybranym przez pacjenta obszarze. Ryzyko wszelkich powikłań jest zupełnie zmniejszone. Zabieg wiąże się z miejscowym znieczuleniem. Leki znieczulające dodać można także do substancji, troszcząc się o komfort pacjenta. Cena zabiegu AQUAFILLING BODYLINE w Vesunie w Krakowie jest uzależniona od ilości aplikowanego preparatu – 100 ml to 5500 zł.

Zabieg AQUAFILLING BODYLINE - ogólne zalecenia

Po jednym dniu od wykonanego zabiegu można wrócić do swoich codziennych obowiązków. Jest jednak kilka rzeczy, o których warto pamiętać. 4 doby od zabiegu zaleca się nie przemywać biustu przysznicem. Przez cztery tygodnie zaleca się ubieranie bielizny modelującej. Stronić warto również od ćwiczeń, które angażują obszary klatki piersiowej. Należy się także powstrzymać od kąpieli słonecznych w solarium oraz sauny. Tuż po zabiegu AQUAFILLING BODYLINE warto spać na plecach.

Bezpieczeństwo

AQUAFILLING BODYLINE - zabieg przeprowadzany w Vesunie w Krakowie jest omawiany z wyspecjalizowanym lekarzem. Pacjenta powiadamia się o przebiegu zabiegu, jak i o ewentualnych ograniczeniach. Na zabieg powiększania biustu nie mogą stawiać kobiety, mające kłopoty z krzepliwością krwi, stany zapalne występujące w obrębie biustu, choroby nowotworowe i w czasie okresu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami