Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Usuwanie blizn

Systemy laserowe w medycynie estetycznej oraz dermatologii są stosowane do redukowania świeżych blizn oraz różnorodnych zmian skórnych. Tworzy je ceniona i pionierska firma FOTONA. Zabieg laserowy pomaga skutecznie rozjaśnić blizny. Zapobiega on również ich rozrostowi. Zabieg jest bezoperacyjny przez co możemy zdecydować się na niego bezpośrednio po przebytym urazie. Nie musimy martwić się brzydkimi, uporczywymi bliznami. Możesz się ich pozbyć całkowicie bezboleśnie.

Rodzaje blizn, a aparat PIANO

To bardzo efektywny sposób likwidowania blizn laserem. Pomaga pozbyć się blizn zaraz po ich powstaniu, a także po dłuższym czasie od ich pojawienia się. Przyspiesza ich gojenie i blokuje tworzenie się keloidów. Zabieg radzi sobie z różnymi rodzajami blizn, po operacjach oraz urazach. Laserowe likwidowanie blizn i zmian skórnych w krakowskiej klinice Vesuna przyniesie zadowalające efekty w chwili, gdy pragniesz zlikwidować blizny - nowopowstałe, po operacji, po urazach jak i te, które nie umieją się wygoić.

Efekty

Urządzenie PIANO korzysta z dłuższych etapów naświetlania. Przez to otrzymujemy tak dobre rezultaty. Działanie lasera nie wiąże się jednakże z jakimikolwiek powikłaniami. Aby otrzymać najbardziej zadowalające efekty laserowego redukowania blizn powinno powtórzyć go kilkukrotnie. Pomiędzy kolejnymi powtórzeniami robi się zazwyczaj miesięczne przerwy. Poprawa widoczna jest w zasadzie od razu.

Laserowe usuwanie blizn - zalecenia po zabiegu

Laserowe minimalizowanie blizn w Vesunie w Krakowie wymaga rozmowy z lekarzem. Powinna mieć ona miejsce przed i po zabiegu. Podaje dokładne wytycznejak dbać o skórę. Są to tylko niewymagające czynności. Jest to na przykład zachowanie właściwego pH.

Zalety laserowego likwidowania blizn i zmian skórnych

Laserowe minimalizowanie blizn i zmian skórnych można wykonać tuż po urazie. Urządzenia, które się do tego wykorzystuje są bardzo efektywne. Działają wielopowierzchniowo, przez co efekty zabiegów są bardziej dostrzegalne. Naskórek pokryty zmianami likwidowany jest stopniowo, dlatego zabieg jest bardziej precyzyjny. Naskórek jest ogrzewany, co skutkuje zmianą głębokich struktur. Naskórek goi się po 7 dniach. Cena zabiegu jest bardzo przystępna. Zminimalizowanie pojedynczej zmiany skórnej to koszt 100 złotych. Można też zakupić kilka zabiegów w pakiecie. Zlikwidować możemy zmiany o różnorakich rozmiarach i kształtach. Nawet te, których wielkość to 30 cm2.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami