Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Redukowanie zmarszczek - jaką metodę wybrać?

Ze zmarszczkami zmaga się sporo ludzi, młodych i starszych. Z reguły marzymy o tym, aby zminimalizować te, które powstają dookoła oczu oraz ust. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, możliwe jest skuteczne redukowanie bruzd. Peeling wykonywany laserowo napina skórę. Lasery Er:YAG SPECTRO SP i DUALIS SP to najlepsze narzędzia do redukcji zmarszczek mimicznych dookoła oczu. Lekarze zapewniają o precyzji oraz bezinwazyjności tego zabiegu.

Efekty zabiegu

Rezultaty zabiegu laserem zauważalne są dwufazowo. Poprawę kondycji skóry będzie widać prawie od razu. W ciągu pierwszych dni po przeprowadzeniu zabiegu laserowego polepsza się koloryt skóry. Po ok. miesiącu skóra jest napięta oraz odmłodzona. Skóra staje się piękniejsza.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu

Przeciwwskazania do wykonania laserowego minimalizowania zmarszczek mimicznych są identyczne jak w przypadku wszystkich zabiegów przy użyciu lasera. Przed jego przeprowadzeniem powinniśmy skontaktować się z lekarzem. Najważniejszymi ograniczeniami są cukrzyca, różnego rodzaju infekcje i problemy wątrobowe. Nie należy poddawać się zabiegowi w trakcie ciąży i laktacji. Laserowego minimalizowania bruzd nie wolno wykonywać u pacjentów posiadających tatuaże, znamiona i świeżą opaleniznę. Do zabiegu nie kwalifikują się pacjenci, zażywający różnorodne tabletki, najlepiej zatem skonsultować się z lekarzem.

Co jeszcze powinnaś wiedzieć?

Peeling laserowy w krakowskiej klinice Vesuna jest przeprowadzany pamiętając o komforcie pacjenta. Peeling laserowy przeprowadza się najlepszymi sprzętami. Peeling laserowy cechuje się stuprocentową skutecznością. Zabieg ten zaleca się powtórzyć. Między sesjami zabiegowymi powinno być 2 miesiące przerwy. Peeling laserowy to koszt 350 złotych. Dzięki niemu w końcu pozbędziesz się bruzd.

Po wykonanym zabiegu z reguły pojawia się rumień oraz nieduży obrzęk. Twarz wygląda jak po nadmiernej kąpieli słonecznej, ze wszystkimi dla tego stanu dostrzegalnymi dolegliwościami. Rumień przeważnie mija po trzech dniach. Później skóra twarzy trochę brązowieje oraz poddawana jest łuszczeniu. Kiedy minie siedem dni, wraca do normalnego wyglądu.

Peeling laserowy - odpowiemy na wszystkie pytania

Pragniesz wreszcie usunąć zmarszczki? Zabieg laserowy będzie w tym przypadku idealnym rozwiązaniem. Nim umówisz się na zabieg, skonsultuj się z lekarzem. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz wspomożemy Cię w walce o piękną skórę twarzy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami